Чистка бойлера Львів. Очищення , профілактика бойлера, водонагрівача бака у Львові. Чистка від накипу - Мастерская бытовой техники в Украине - Ремонт По Заявке в Днепре

Чистка бойлера Львів. Очищення , профілактика бойлера, водонагрівача бака у Львові. Чистка від накипу

80 UAH 80 грн.
Заказать услугу
Перезвоните мне
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Добавить в избранное
Достижения продавца
8 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Качество услуги
Выполнение в срок
Среднее время ответа
В течение 2 часов
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Описание

Чистка бойлерів Львів та очищення бойлерів, котлів у Львові, чистка водонагрівачів по Львову, чистка тена від накипу за всіма стандартами! Телефонуйте!

Наша компанія "Ремонт За Заявці ", виробляє профілактику газового бойлера, тен з подальшою гарантією від 3 -х місяців. Якщо Ваш бойлер відключається в процесі роботи або Ви не можете його розпалити, ми зможемо провести профілактику датчиків і ЕМК, прочищення запальний і основний пальники. Після закінчення гарантійного терміну бойлеру необхідна профілактика як мінімум 1 раз на рік для безперебійної роботи. У ході експлуатації трапляється, що бойлер перестає нагрівати воду. Для цього йому необхідна чистка пальників і тулуба (теплообмінника).

Усі без винятку нагрівальні прилади , що вступають у безпосередній контакт з водопровідною водою , складаються у своєрідній групі ризику. Пов'язано це з тим , що вода, що використовується споживачами в господарстві , далека від стандартів жорсткості і чистоти , а тому при нагріванні утворює наліт на внутрішній нагрівальної поверхні. Та ж проблема спостерігається і у газових приладів , зокрема - котлів.

Які марки бойлерів (водонагрівальних баків) ми чистимо (робимо профілактику)

AEG, ACV, Alphatherm, Ariston, Austria Email, Baxi, Bradford, Buderus, DeDietrich, Domusa, Drazice, Gorenje, HAJDU, MOR-FLO, Nibe Biawar, OSO, Protherm, Reflex, Stiebel Eltron, Tatramat, Termica Comfortline, Vaillant

Споживачі , які використовують бойлери та газові котли , часто недооцінюють швидкість, з якою утворюється накип на нагрівальних елементах , і ступінь загрози , яку цей процес являє для обладнання. А будь-які рекомендації фахівців , що радять вчасно звертатися до послуг фахівців у цій галузі , наприклад , фірми з механічного очищення парових котлів Rendamax і Sutorvesstik , як мінімум , двічі на рік , - сприймаються як спроба « викачування грошей » і найчастіше ігноруються.

Ще один момент, через який власники не хочуть викликати фахівця для огляду та обслуговування бойлера або котла - поширена помилка, що це дуже тривалий процес, який надовго залишить квартиру без тепла або гарячої води. А між тим, це справа кількох годин, іноді й менше , можлива навіть чистка конденсаційних котлів без виведення з експлуатації. Для тих , хто ще сумнівається, пропонуємо зіставити час, необхідний для профілактичних робіт і той проміжок , який знадобиться, для покупки та монтажу обладнання в разі виходу котла або бойлера з ладу, не кажучи вже про матеріальні витрати.

Потрібна очищення бойлера або котла? Вам сюди!

Трохи інформації для тих, хто вважає чистку котлів і бойлерів елементарної процедурою, не вартою того, щоб витрачати час і кошти на виклик кваліфікованого фахівця.

Процедуру профілактичного очищення бажано проводити до і після опалювального сезону ( чистку котла на відпрацьованому маслі бустером достатньо виконувати раз на рік). У деяких випадках (наприклад, в районах з водою підвищеної жорсткості ) рекомендується цю періодичність збільшувати в два рази. А тепер уявіть, скільки обладнання потрібно для того, щоб ця процедура відбулася: спеціальні інструменти, хімічні реактиви , машинки для чищення газогенераторних котлів Ferret. Це далеко не повний список! Купувати все самостійно? По-перше, дорого, по-друге - повний комплект займе місце, яке навряд чи є у вашому будинку зайвим. До того ж, «простий» спеціалізованого інструменту - не найкраще рішення для його нормальної експлуатації.

Візуально процес очищення нагрівального елементу (тен) відбувається так:

 

 

У яких передмістях Львівської області та районах Львова ми працюємо?

Передмістя: Червоноград, Новий Розділ, Новояворівськ, Самбір, Жовква, Кам'янка-Бузька, Червоне, Перемишляни, Миколаїв, Новий Розділ, Щирець, Городок, Судова Вишня.

Районы: Шевченківський, Франківський, Сихівський, Залізничний, Личаківський.

Що включає в себе очищення бойлерів і котлів?

Очищення котлів і бойлерів - це строго встановлена ​​послідовність дій, спрямована на досягнення максимальної працездатності певного приладу при його мінімальному енергоспоживанні. Виробляється вона різними способами, вибір яких залежить, як від типу обладнання, що очищується, так і від бажання самого клієнта. Так, безреагентна очищення води і підвісних котлів в котеджі заміського типу не передбачає використання хімікатів, очищення піролізного котла переважно виконується песькоструйкой, і тут вже побажання клієнтів в розрахунок не беруться. Однак іноді існує альтернатива: застосування механічного або хімічного чищення? І той, і інший спосіб мають, як певні переваги, так і недоліки. Наприклад, чистку котла Данко на дровах механікою краще довіряти тільки перевіреним фахівцям, до того ж, що надають гарантійні зобов'язання по своїх роботах. Водночас , чистку мідних котлів від вапняного нальоту, золи порошком можна проводити і самостійно, проте, при повній відсутності навичок від цієї затії все ж краще відмовитися і запросити компетентних фахівців (особливо, якщо робота пов'язана з використанням концентрованих хімічних речовин, які можуть бути небезпечні для людини).

                                       Наші телефони:                 

         Київстар

              МТС

            Лайф

 ( 096 ) 498 - 05 - 33

 ( 050 ) 036 - 33 - 30

 ( 063 ) 350 - 22 - 33

 ( 098 ) 330 - 61 - 20

 ( 095 ) 542 - 22 - 41

 ( 063 ) 637 - 14 - 32

                                                Дзвонити з 8-00 до 18-30. Без вихідних.

Отзывы об услуге
Об этой услуге пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
89% положительных из 233 отзывов
Актуальность цены 70%
Актуальность наличия 83%
Актуальность описания 79%
Выполнение заказа в срок 82%
 • 1
  Очень плохо
  Мы все еще в надежде на то что предлагаемые услуги по установке спутниковой антенны в конце концов выполнятся
  • Заказ выполнен невовремя
  • Описание неактуально
  • Наличие неактуально
  • Цена неактуальна
 • 1
  Очень плохо
  Ув. посетители эта "компания" посредник которая просто берет заявки на ремонт разного рода бытовой техники и передает эти заявки от вас (за определенный процент) "мастерам" неизвестного происхождения в результате за проделанную работу никто не отвечает. Получается все на вас зарабатывают а за выполненную работу никто не несет ответственность ссылаясь друг на друга. БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ!!
Чистка бойлера Львів. Очищення , профілактика бойлера, водонагрівача бака у Львові. Чистка від накипу
80 грн.
Заказать услугу
+380 показать номер
Перезвоните мне